Team

 
Door ons veelzijdige team kunnen wij onze klanten optimaal ondersteunen en begeleiden.
In ons overzicht ziet u in één oogopslag uit welke specialisten ons team bestaat.


 
 

Gerton Eijkhout AA

Bram Thijssen RB


Partner & Belastingadviseur
bthijssen@eijkhoutenpartners.nl

Sandra Janssen AA RB

 
 

Dennis Goris


Assistent Accountant
dgoris@eijkhoutenpartners.nl

Jeroen Hesp


Assistent Accountant
jhesp@eijkhoutenpartners.nl

Tim Schoenmakers

 
 

Albert Kok


Assistent Accountant
akok@eijkhoutenpartners.nl

Mike Jacobs


Assistent Accountant
mjacobs@eijkhoutenpartners.nl

Maurice Wienen


Assistent Accountant
mwienen@eijkhoutenpartners.nl
 
 

Danny Verdoorn


Assistent Accountant
dverdoorn@eijkhoutenpartners.nl

Jeanette de Swart

Katja Fuchten


Assistent Accountant
kfuchten@eijkhoutenpartners.nl
 
 

Monique Smit


Assistent Accountant
msmit@eijkhoutenpartners.nl
 
024 - 3600010

Contact opnemen
024 - 3600010