Team

 
Door ons veelzijdige team kunnen wij onze klanten optimaal ondersteunen en begeleiden.
In ons overzicht ziet u in één oogopslag uit welke specialisten ons team bestaat.


 
 
Team

Gerton Eijkhout AA

Team

Bram Thijssen RB


Partner & Belastingadviseur
bthijssen@eijkhoutenpartners.nl
Team

Sandra Janssen AA RB

 
 
Team

Dennis Goris


Assistent Accountant
dgoris@eijkhoutenpartners.nl
Team

Jeroen Hesp


Assistent Accountant
jhesp@eijkhoutenpartners.nl
Team

Tim Schoenmakers

 
 
Team

Mike Jacobs


Assistent Accountant
mjacobs@eijkhoutenpartners.nl
Team

Albert Kok


Assistent Accountant
akok@eijkhoutenpartners.nl
Team

Danny Verdoorn


Assistent Accountant
dverdoorn@eijkhoutenpartners.nl
 
Team

Jeanette de Swart

Team

Katja Fuchten


Administratief medewerker
kfuchten@eijkhoutenpartners.nl
 
 
 
024 - 3600010